Hrvatska, Nekategorizirano

Završen prvi ciklus od 18 tematskih radionica za potencijalne prijavitelje na pozive Europskog socijalnog fonda

Radionica u Splitu, 29.11.2018., Foto: NZRCD
Radionica u Splitu, 29.11.2018., Foto: NZRCD

Nacionalna zaklada danas je radionicom u Splitu „Upravljanje projektnim ciklusom u projektima financiranim u sklopu Europskog socijalnog fonda (ESF)“ završila prvi ciklus tematskih radionica za potencijalne prijavitelje na pozive Europskog socijalnog fonda koji se u proteklih mjesec dana održavao u Zagrebu, Varaždinu, Splitu, Rijeci i Osijeku.

U pet navedenih gradova održane su dvodnevne radionice: “Menadžment volontera u projektima financiranim u sklopu Europskog socijalnog fonda (ESF)“ i radionica „Upravljanje projektnim ciklusom u projektima financiranim u sklopu Europskog socijalnog fonda (ESF)“.

Radionice su održali predstavnici suradnih rorganizacija Nacionalne zaklade: Udruga Mi iz Splita, Centar za civilne inicijative iz Zagreba, ACT grupa iz Čakovca, SMART iz Rijeke i Volonterski centar iz Osijeka.

Na radionicama je sudjelovalo ukupno 363 sudionika potencijalnih prijavitelja.

Cilj je radionica bio približiti pojedine tematske cjeline te olakšati prijave na pozive za dostavom projektnih prijedloga iz Europskog socijalnoga fonda.

Popis radionica