Hrvatska, Nekategorizirano

Nacionalna zaklada provodi javno savjetovanje o unapređenju djelovanja za razdoblje od 2021. do 2025. godine

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva poziva zainteresiranu javnost (predstavnike/predstavnice organizacija civilnoga društva, javnog sektora te privatnog, profitnog sektora) da se uključe u javno savjetovanje oko predlaganja unapređenja djelovanja Nacionalne zaklade u idućem četverogodišnjem razdoblju te predlaganja programskih unapređenja u cilju njihovog uključivanja u Strategiju djelovanja Nacionalne zaklade za razdoblje 2021.-2025. godine, navodi se na stranici zaklada.civilnodrustvo.hr.

Internetsko savjetovanje otvoreno je od danas, 7. svibnja do 19. svibnja 2021. godine.

U cilju kvalitetne analize predlaganja unapređenja djelovanja Nacionalne zaklade te predlaganja programskih unapređenja za Strategiju djelovanja od 2021. do 2025. godine, Nacionalna zaklada je pripremila Upitnik koji molimo da ispunite i time pridonesete daljnjem unapređenju rada Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva u idućem četverogodišnjem razdoblju.

Upitnik