Hrvatska, Nekategorizirano

Naš proslavljeni nogometaš Srđan Andrić vodi edukaciju o društvenom poduzetništvu

Na stadionu u Dugopolju u utorak započela edukacija o društvenom poduzetništvu koja se provodi u sklopu projekta NK Adriatic Splita pod nazivom ‘Projekt Adriatic’, sufinanciranog sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda, a u okviru Operativnog programa ‘Učinkoviti ljudski potencijali 2014.- 2020.’

Edukaciju provodi naš proslavljeni nogometaš Srđan Andrić, koji će pričati o svojoj sportskoj karijeri, nogometnim vještinama ali i o svojim poduzetničkim aktivnostima i humanitarnom radu, s ciljem da se na ovaj način potakne motiviranost polaznika za sudjelovanje na tržištu rada, ali i za poduzetničkim djelovanjem kroz društveno poduzetništvo. Ova edukacija će trajati do kraja listopada.

Projekta Adriatic ugovoren je potkraj prošle godine na pozivu za dodjelom bespovratnih sredstava Jačanje poslovanja društvenih poduzetnika – faza I. i trajat će do 17. studenoga 2022., ukupna vrijednost projekta je 1.132.663,98 kuna. Projekt se provodi u partnerstvu s općinom Dugopolje.