Hrvatska, Nekategorizirano

Održana provedbena radionica za korisnike bespovratnih sredstava odobrenih u okviru poziva Podrška programima usmjerenim mladima

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva 7. lipnja 2018. godine je u hotelu Dubrovnik u Zagrebu održala provedbenu radionicu za predstavnike organizacija kojima su odobrena bespovratna sredstva za provedbu projekata u okviru poziva Podrška programima usmjerenim mladima.

Radionici je nazočilo 40 osoba odgovornih za provedbu projekata, a radionicu su održali djelatnici Nacionalne zaklade, Odjela za pripremu i praćenje provedbe programa Europske unije.

Cilj je provedbene radionice bio upoznati sve predstavnike korisnika bespovratnih sredstava o obvezama u provedbi ugovora od dodjeli bespovratnih sredstava, pravovremenom planiranju aktivnosti, uputama za pridržavanje pravila vidljivosti, obvezama izvješćivanja o financiranim aktivnostima kao i informacijskim sustavom za prikupljanje mikropdataka.

Odluka o financiranju nalazi se ovdje.