Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Online radionica: Gospodarske djelatnosti i povezana poduzeća – Izvori financiranja OCD-a

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva na stranici esf.platforma.civilnodrustvo.hr danas je otvorila prijave na online radionicu “Gospodarske djelatnosti i povezana poduzeća – Izvori financiranja OCD-a” koju će 12. svibnja 2021. održati ACT grupa, suradna organizacija Nacionalne zaklade.

U okviru radionice polaznici će biti upoznati s različitim izvorima financiranja (od bespovratnih potpora, gospodarske djelatnosti, partnerstva s poslovnim sektorom, dužničkog kapitala pa do alternativnih modela) te izazovima s kojima se organizacije civilnog društva susreću.

PRIJAVA: ONLINE RADIONICA ACT GRUPE, 12.5.2021. – Gospodarske djelatnosti i povezana poduzeća – Izvori financiranja OCD-a – Više izvora prihoda–veća održivost!

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama održava radionice u sklopu Programa podrške i provedbe programa EU i Programa regionalnog razvoja.