Aktualno, Nekategorizirano

Otvoren natječaj za Volontera / Volonterku godine na području Baranje

Foto: Oaza/FB

Volonterski centar Mirovne grupe Oaza Beli Manastir povodom Međunarodnog dana volontera 5. prosinca raspisuje natječaj za dodjelu Nagrade volonter / volonterka godine za 2021. godinu te natječaj za dva Priznanja za volonterski angažman u 2021. godini na području Baranje, navodi udruga u priopćenju.

Nominirani mogu biti pojedinci i pojedinke od strane neke udruge, ustanove ili institucije za osobit volonterski doprinos u razvoju zajednice i poboljšanju kvalitete života na području Baranje.

Kriteriji za dodjelu nagrade i priznanja te obrazac za nominaciju mogu se naći  na Oazinoj mrežnoj stranici: www.oaza-bm.hr.

Natječaj traje do 20. studenoga 2021. godine.

Prijave se mogu slati poštom ili na e-adresu: oaza_bm@yahoo.com.

Natječaj je jedna od aktivnosti Oazinog programa “Volontiraj i ti” koji financira Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike..