Aktualno, Nekategorizirano

Otvorene prijave na program Mladi u suvremenom društvu

Filozofski fakultet u Rijeci u suradnji s Institutom za društvena istraživanja u Zagrebu i Sveučilištem u Ljubljani raspisuje Natječaj za upis programa cjeloživotnog obrazovanja Mladi u suvremenom društvu u ak. god. 2020./2021.

Program je namijenjen stručnjacima iz prakse koji već rade ili su zainteresirani za rad s mladima i za mlade kao specifičnu društvenu skupinu, a trajat će 15 tjedana.

Prijave su otvorene do 1. veljače 2021. godine, a prima se 30 polaznika. Troškovi školarine, puta i smještaja za svih 30 polaznika bit će pokriveni iz troškova projekta “Supporting Evidence-based Education of Youth Workers” financiranog putem hrvatske Agencije za mobilnost i programe Europske Unije (AMPEU).

Predavanja su zamišljena kao kombinacija direktnog rada sa polaznicima te online nastave. Predviđeni početak istih planiran je za 19. veljače 2021. godine.

Detaljnije o ovom programu usavršavanja možete pronaći ovdje.