Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Otvorene prijave na radionicu: Kako izraditi strateški i operativni plan planirati u organizacijama civilnoga društva?

Na internestkoj stranici esf.platforma.civilnodrustvo.hr otvorene su prijave na online radionicu “Kako izraditi strateški i operativni plan planirati u organizacijama civilnoga društva?” koja će biti održana 10. rujna 2020. od 10 do 12 sati.

Radionicu će održati Udruga Mi iz Splita.

Cilj ove radionice je upoznati sudionike sa svrhom i procesom strateškog i operativnog planiranja organizacije. Sudionike će se upoznati s utjecajem planiranja na kvalitetu i uspješnost djelovanja organizacije i razrada metode definiranja plana djelovanja organizacije

Prijava na online radionicu: 10.09.2020. 10:00h – 12:00h

Provoditelj radionice unaprijed će sve prijavljene sudionike obavijestiti o načinu priključivanja na radionicu i pružiti detaljne upute vezane uz tehnička pitanja.

Radionica je namijenjena udrugama i svim drugim potencijalnim prijaviteljima na pozive za dodjelu bespovratnih sredstava iz Europskog socijalnog fonda, a organizira se u sklopu Programa podrške i provedbe programa EU Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva te u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama.