Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Ponovno raspisan natječaj “Mladi snaga zajednice” za inicijative u Rijeci i Splitu

Uz potporu Veleposlanstva SAD-a te u suradnji sa Nacionalnom zakladom za razvoj civilnoga društva, Europska zaklada za filantropiju i društveni razvoj otvorila je još jednom mogućnost prijave na natječaj “Mladi: snaga zajednice” u Rijeci i Splitu. Cilj natječaja je povećati sudjelovanje mladih u procesima lokalnih razvoja kroz dodjelu bespovratnih novčanih sredstava dvjema inicijativama iz svakog od dva navedena grada.

Cilj natječaja je povećati sudjelovanje mladih u procesima lokalnog razvoja u dvije (2) lokalne zajednice (Rijeka, Split) kroz dodjelu bespovratnih novčanih sredstava inovativnim inicijativama koje pokreću i vode neformalne skupine mladih.

Ukoliko si mlada osoba između 18 – 30 godina, željna promjene u zajednici, sa inovativnom inicijativom, pozivamo te da pročitaš daljnje upute, prijaviš se, te pokažeš da su mladi snaga naše zajednice!

Više:

Video
Facebook

Europska zaklada za filantropiju i društveni razvoj