Aktualno, Nekategorizirano

Predavanje Luke Piškoriča o osnovama crowdfundinga

52830902_1092064624298554_2700594952332640256_oHrvatsko udruženje interdisciplinarnih umjetnika (HUiU) poziva na javno predavanje pod nazivom ‘Crowdfunding u kulturnim i kreativnim industrijama’ koje će se održati 26. veljače u HUiU galeriji u Puli, s početkom u 17 sati.

Predavanje će održati Luka Piškorič, suosnivač ljubljanskog Poligona, prvog slovenskog kreativnog centra te autonomnog coworking prostora i platforme za neovisne stručnjake, kreativne zajednice i startupove koji djeluju na području kreativnih ekonomija, socijalnog poduzetništva i kulture.

Teme javnog predavanja:

– Definiranje pojma crowdfundinga te predstavljanje različitih modela i platformi, ali i osvrt na prednosti i nedostatke.
– Globalni trendovi u razvoju crowdfundinga u kulturnim i kreativnim industrijama.
– Uloga zajednice u razvoju crowdfundinga na lokalnoj razini (predstavljanje lokalnih crowdfunding zajednica, izgradnja zajednice i upravljanje, studije slučaja i utjecaj).

U predavanju možete sudjelovati osobno ili on-line. Prijavu je potrebno poslati na e-mail: huiu@huiu.hr najkasnije do 25. veljače 2019. godine. U prijavi navedite svoje ime i prezime, naziv udruge, tvrtke, ustanove i sl. iz koje dolazite te kontakt podatke (broj mobitela) uz napomenu želite li na predavanju sudjelovati osobno ili on-line. Javno predavanje održava se na hrvatskom jeziku.

Opširnije: