Aktualno, Nekategorizirano

Projekt STEM BAJKA i u veljači nastavlja s radionicama za djecu

U sklopu projekta STEM BAJKA i u mjesecu veljači nastavlja se organizacija radionica za djecu od 6 do 15 godina starosti. Radionice će se održati u Centru za tehničku kulturu Ogulin u Pučkom otvorenom učilištu Ogulin.

Društvo pedagoga tehničke kulture Ogulin, u suradnji s partnerima Sveučilište u Rijeci, Hrvatska zajednica tehničke kulture, Zajednica tehničke kulture Grada Gospića, Gačanka Otočac, Udruga za razvoj zajednice, kreativno i umjetničko izražavanje i ekologiju “Sunce”, Grad Ogulin, Pučko otvoreno učilište Ogulin i Zavičajni muzej Ogulin pokrenuli su ovaj projekt kao zajedničku platformu za jačanje kapaciteta organizacija civilnoga društva te pripremu i provedbu aktivnosti popularizacije STEM-a.

Projektu “STEM BAJKA” odobreno je 2.432.399,13 bespovratnih kuna na pozivu “Jačanje kapaciteta organizacija civilnoga društva za popularizaciju STEM-a” iz Europskog socijalnog fonda.

Više informacija na Facebook profilu projekta.