Aktualno, Nekategorizirano

Storytelling šetnja za umirovljenike na Samoborskom Adventu

Radna udruga kreativnosti u suradnji s partnerima Laboratorij zabave – udrugom za promicanje kulture pripovijedanja i Institutom za promicanje zdravlja i kvalitete života provodi program ,,Kreativne radionice za umirovljenike” koji je sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda i državnog proračuna RH. Ukupna vrijednost projekta je 1.513.452,40 kuna od čega se iz državnog proračuna financira 227.017,86, a iz Europskog socijalnog fonda 1.286434,54 kune, navodi u pozivu udruga.

U sklopu Projekta KREATIVNI U MIROVINI organizirali smo posjet za umirovljenike Samoborskom Adventu: STORYTELLING ŠETNJA GRADOM SAMOBOROM

Pozivaju se umirovljeninici da se pridruže u storytelling šetnji gradom Samoborom uz posjet Adventu. Na ugodnoj i edukativnoj šetnji saznat će razne zanimljivosti iz prošlosti grada ispričane posebnom tehnikom
pričanja priča pod vodstvom licencirane storytelling vodičke Dijane Zorić koja će ih sigurno iznenaditi i oduševiti svojom pričom.

Da biste sudjelovali u programu potrebna je prijava na e-adresu: kreativniumirovini@gmail.com ili telefonom na 097/7503923.

Prijavite se i pridružite nam se 19.12.2022., sastanak na Trgu Matice Hrvatske u 10h – zaključuje se u objavi.

Pratite programe na:
www.ruk.hr/projekt-kreativni-u-mirovini/
www.facebook.com/pages/category/Local-service/Kreativni-u-mirovini-100659205262982/