Hrvatska, Nekategorizirano

Trodnevna lutkarska radionica u Društvenom centru Šibenik

U Društvenom centru Šibenik od 7. do 9. lipnja 2021. održat će se trodnevna lutkarska radionica. Tijekom radionice sudionici će imati priliku sudjelovati u izradi lutki te će zajedno s voditeljicom radionice osmisliti i predstavu.

Radionica će se održati u prostorijama Društvenog centra Šibenik 7., 8. i 9. lipnja u 17.00 sati. Broj mjesta je ograničen te su potrebne prijave putem obrasca na sljedećem linku: https://forms.gle/HbNzgAafydJi73J56.

Prijave su otvorene do 4. lipnja 2021. godine. Na radionicu se mogu prijaviti svi mladi od 14 do 20 godina.

Lutkarska radionica dio je aktivnosti i događanja koje se održavaju u okviru projekta Društveni centar Šibenik čiji je nositelj udruga mladih ”Mladi u Europskoj uniji”, a partneri na projektu su Veleučilište u Šibeniku i Grad Šibenik.

Projekt Društveni centar Šibenik je ugovoren za sufinanciranje iz Europskog socijalnog fonda temeljem poziva na dodjelu bespovratnih sredstava “Prostori sudjelovanja – razvoj programa revitalizacije prostora u javnom vlasništvu kroz partnerstvo OCD-a i lokalne zajednice”.