Hrvatska, Nekategorizirano

U varaždinskom Centru za mlade i nezavisnu kulturu radionica ‘Zvuk i glazba’

U sklopu projekta Svi smo mi kultura održat ćemo radionicu Zvuk i glazba, 14. srpnja 2020, s početkom u 17h u prostorijama Centra za mlade i nezavisnu kulturu P4 (Petra Preradovića 4- zgrada kraj gradske tržnice), u Varaždinu.

Radionicu organiziraju: Filmsko-kreativni studio VANIMA, MOP, Trash Film Festival i Svi smo mi kultura.

Cilj radionice je pokazati sudionicima kako je glazba izrazito važna za stvaranje ugođaja i za stvaranje atmosfere, pogotovo kad se bavimo video produkcijom i produkcijom filma.

Radionicu će voditi Marin Kereša, Predsjednik udruge nuSynergetic koja već godinama uspješno održava projekt nuSynergetic Orchestra- eksperimentalni orkestar, koji djeluje kao nova platforma za glazbenike, i nadograđuje postav i strukturu.

Broj prijava je ograničen, a prijave su otvorene do subote, 11.srpnja 2020.

Sve informacije o samoj radionici i prijavama dostupne su putem linka: https://tinyurl.com/y787nrk4

Projekt Svi smo mi kultura sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda u okviru Operativnog programa “Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.” Nositelj projekta je Udruga mladih Varaždinski underground klub (V.U.K.), a partneri na projektu su Udruga TRASH, Filmsko-kreativni studio VANIMA, Udruga MOP Sveučilišta Sjever i Grad Varaždin.