Hrvatska, Nekategorizirano

U Vrpolju održana uvodna konferencija projekta “S knjigom nismo sami”

Foto: Radio Đakovo

U Dvorani doma kulture Stjepan Radić u Vrpolju, u ponedjeljak je održana uvodna konferencija projekta “S knjigom nismo sami”. Općina Vrpolje s partnerima Općinom Sikirevci i Općinom Velika Kopanica provodi Projekt “S knjigom nismo sami” ugovorenim za sufinanciranje iz Europskog socijalnog fonda u okviru poziva Čitanjem do uključivog društva, prenosi Radio Đakovo.

Glavni cilj projekta je: uvođenjem rada bibliokombija, novih kulturno-umjetničkih programa i promidžbenim kampanjama potaknuti lokalnu zajednicu na sudjelovanje u kulturnim aktivnostima, razviti želju za čitanjem, znanjem, obrazovanjem, povećati socījalnu uključenost, potaknuti na korištenje usluga narodne knjižnice te unaprijediti
kvalitetu života stanovništva partnerskih općina.

Vrijeme trajanja ovog projekta je 24 mjeseca a ukupna vrijednost projekta je 2.941.603,51 kn te je u potpunosti financiran iz Europskog socijalnog fonda.

…………………………………………………………..

Više o pozivu „Čitanjem do uključivog društva“ i odobrenim projektima pročitajte ovdje.