Hrvatska, Nekategorizirano

Udruga mladih Novska lokalnoj zajednici predstavlja projekt Centar za ruralni razvoj

Udruga mladih Novska održat će početnu konferenciju projekta “Centar za ruralni razvoj” u četvrtak, 14. siječnja 2021. u 13:30 sati u Društvenom domu u Paklenici.

Projekt “Centar za ruralni razvoj” u ukupnoj vrijednosti od 1.843.800,00 kuna odobren je za sufinanciranje iz Europskog socijalnog fonda na pozivu na dodjelu bespovratnih sredstava “Prostori sudjelovanja – razvoj programa revitalizacije prostora u javnom vlasništvu kroz partnerstvo OCD-a i lokalne zajednice”.

Partneri na projektu su Grad Novska, Odred izviđača „Zelena patrola“ Rajić, Atletski klub „Novljanska grupa atletičara“ Novska i Kulturno umjetničko društvo „Šubić“ Novska, dok je Razvojna agencija Grada Novske NORA sudjelovala u pripremi i prijavi ovog projekta te pruža podršku u njegovoj provedbi.

S obzirom da zbog epidemioloških mjera, iz udruge mole potvrdu dolaska na e-mail: nikolina.gunjevic1@gmail.com.