Aktualno, Hrvatska, Nekategorizirano

Početna konferencija projekta “Kulturni centar za mlade Jazavica”

Odred izviđača “Zelena patrola” Rajić održat će početnu konferenciju projekta “Kulturni centar za mlade Jazavica” u četvrtak, 14. siječnja 2021. godine u 13 sati na adresi Jazavica 89a, 44323 Rajić.

Odred izviđača “Zelena patrola” Rajić u studenom 2020. potpisao je svoj prvi europski ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava, i to iz Europskog socijalnog fonda, za projekt Kulturni centar za mlade Jazavica. Ukupna vrijednost projekta iznosi 1.989.400,01 kuna, a partneri na projektu su Grad Novska, Udruga mladih Novska i Atletski klub “Novljanska grupa atletičara”.

Projekt je odobren za sufinanciranje na pozivu „Prostori sudjelovanja – razvoj programa revitalizacije prostora u javnom vlasništvu kroz partnerstvo OCD-a i lokalne zajednice“ temeljem druge Odluke o financiranju.

Projektni tim koji čine predstvanici nositelja projekta i partneri predtavit će aktivnosti i ciljeve ovoga projekta, te sve dobrobiti za lokalnu zajednicu.