Hrvatska, Nekategorizirano

Već godinu dana brojne se aktivnosti održavaju u Društvenom centru Dinarsko srce

U Društvenom centru Dinarsko srce u Kijevu već godinu dana održavaju se različite aktivnosti namijenjene stanovnicima Kijeva i okolice i prilagođene svim uzrastima. Od rujna prošle godine razvijena su ukupno četiri programa – Tradicijska kultura kijevskog kraja, Poduzetništvo i ruralni razvoj, Jačanje kapaciteta organizacija civilnoga društva te program Dinara.

Tijekom rujna korisnici centra imat će priliku sudjelovati u radionicama tradicijskog plesa i glazbe koje se u sklopu programa Tradicijska kultura kijevskog kraja održavaju subotom poslijepodne. Program poduzetništvo i ruralni razvoj nudi grupne radionice i individualne konzultacije namijenjene postojećim i budućim poduzetnicima i vlasnicima obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava koji su zainteresirani za prijavu na natječaje i razvoj poslovanja. Od proljeća se u društvenom centru provodi i program Dinara usmjeren na edukaciju i razvijanje svijesti o važnosti zaštite prirode, organiziranje aktivnosti kao što su promocije tematskih knjiga, izložbe fotografija, planinarski izleti, branje i obrada ljekovitog bilja i slično.

Sve aktivnosti provode se u skladu s preporukama Nacionalnog stožera civilne zaštite. S obzirom na ograničen broj sudionika na radionici zbog poštivanja epidemiološke situacije obvezna je prethodna najava putem

Facebook-a ili na e-mail kud.dinara.kijevo@gmail.com.

Sve informacije o održavanju aktivnosti možete pratiti na Facebook stranici projekta.