Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Udruga Zora zahvaljuje svojim volonterima

nemaslike1-400x319U udruzi Zora volontiraju mnogi pojedinci/ke koji sa svojim kvalitetnim znanjima i vještinama doprinose razvoju zajednice, ali i razvoju udruge Zora.

U 2016. godini imali smo volontere/ke sa vrlo širokim spektrom znanja i vještina te uloga, grafičkog dizajnera tiskanih materijala, on-line istraživanje, radionice, volontera za radionice i javne akcije, administratora u uredu (logistika, rad na projektima) itd, navodi udruga Zora.

Naše volonteri/ke zaslužne su za uspješno provođenje projekta “Moje mjesto u zajednici” i sudjelovanje na brojnim javnim akcijama u kojima su skupljali glasove građana i sudjelovali u demokratizaciji i detektiranju problemu cijele zajednice. Također sudjelovali su u pionirskom on-line istraživanju “LGBTI i ravnopravnost na radnom mjestu” i administrativnim aktivnostima udruge.

2016. godine u Zori je bilo angažirano 62 volontera, od kojih je 54 pripadnica ženskog spola, a 8 pripadnika muškog spola. Oni su ukupno ostvarili 260 sati.

Tko su osobe koje su bile angažirane u volonterskim aktivnostima udruge Zora na području Međimurske županije i online iz svojih domova možete vidjeti u nastavku:

VOLONTER/KA
Gracia Grabarić
Neven Kreslin
Monika Malenica

Još jednom veliko hvala svima od srca i veselimo se daljnjoj suradnji.

“Volonteri nisu plaćeni, ne zato što su bezvrijedni, već zato što su neprocjenjivi.”Sherry Anderson

Izvor udruga Zora