Aktualno, Nekategorizirano

Uskršnji koncert Crnog perja u Klubu kulture u Križevcima

30fe90a3-19a0-4d73-8e03-8bb59263ab72Kultni križevački hard rock bend Crno Perje publika voli već više od dva desetljeća, stoga joj ni ove godine nećemo uskratiti vrhunsku svirku križevačkih legendi. Ponovno nam pripremaju uskršnji spektakl u Klubu kulture, a ovaj treći po redu koncert već možemo nazvati tradicijom. Nastupati u svom gradu poseban je osjećaj stoga se crnoperjaši iskreno vesele klupskoj svirci od koje možete očekivati pravu rokersku feštu. Pjevat će se Kiša, Oko mene i Zbogom svijete; stariji će se prisjetiti mlađih dana, a mlađi zagrepsti po rock lektiri. Bit’ će krcato i vruće!

Nedjelja, 21. travnja u 21h
Klub kulture

Crno Perje čine Neno Kos Ferzzo (vokal, gitara) i Nenad Borić (bubnjevi), kao dio originalne postave još od osnutka benda 1995. godine te Dino Jelusić (vokal) i Damjan Mileković (bas gitara) kao novi članovi nakon ponovnog okupljanja benda.

ULAZ: 30/40 kn
Pretprodaja: Art Rock Caffe i Entrio.hr