Aktualno, Nekategorizirano

Završna večer projekta Radost življenja” – Umjetnost i kultura 54+

Pučko otvoreno učilište Dugo Selo poziva na završnu večer projekta “Radost življenja”- Umjetnost i kultura 54+ koji je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Na završnoj svečanosti projekta bit će otvorena izložba radova iz projektnih elemenata umjetnost slikanja i umjetničko oblikovanje gline uz zvuke pjevača koji su se okupili i vježbali u okviru projektnog elementa pjesme zavičaja.

Izložba će biti otvorena u Dvorani Pučkog otvorenog učilišta u u subotu 18. siječnja u 18 sati. Nakon izložbe svim posjetiteljima bit će prikazana video prezentacija projektnih aktivnosti koje su se odvijale tijekom 18 mjeseci.
Prezentacija će se održati u dvorani Preporod s početkom u 19.00 sati uz ples članova skupine koja se okupila u okviru dijela projekta odnosno projektnog elementa folklorna kultura zavičaja, tamburaša projektnog elementa umjetnost tradicijskog sviranja i pjesme zbora projektnog elementa pjesma zavičaja.

Partneri na projektu su POU Dugo selo I KUD Preporod, a nositelj projekta je grad Dugo selo.

Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda, a odobren je na pozivu Kultura i umjetnost 54+.