Aktualno, Nekategorizirano

Don Kihot traži volontere!

Kalendari su s fotografijama imanja na 12 velikih stranica
Kalendari su s fotografijama imanja na 12 velikih stranica

Don Kihot je udruga koja se bavi terapijom pomoću konja za djecu s teškoćama u razvoju i osobe s invaliditetom. U siječnju organiziraju prigodnu prodaju kalendara i koje su sami izradili i osmislili, a tisak dobili kao donaciju. Prodajom prikupljaju sredstva za normalno funkcioniranje udruge i tijekom zimskih mjeseci kada je manje posla na imanju i manje jahača, a hrana za konje i održavanje imanja skuplje. Bojanka je izrađena u suradnji s jednim zagrebačkim ilustratorom, a pokazuje ljubavnu priču između dva konja – Mara i Shani. Kalendari su s fotografijama imanja na 12 velikih stranica.

Stoga udruga traži volontere koji će u parovima prodavati kalendare i bojanke, a svi zainteresirani više informacija mogu pronaći na stranicama Volonterskog centra Zagreb.