Aktualno, Nekategorizirano

Krenula promocija bibliobusa Vukovarsko-srijemske županije

Foto: Gradska knjižnica i čitaonica Vinkovci

Putujuća knjižnica Gradske knjižnice i čitaonice Vinkovci poziva sve zainteresirane na druženje na nekom od 67 stajališta u Vukovarsko-srijemskoj županiji prema rasporedu dolazaka.

  • Možete razgledati bibliobus Vukovarsko-srijemske županije i s kolegama knjižničarima porazgovarati o uslugama koje bibliobus nudi. Danas smo se družili s našim korisnicima u Starim i Novim Mikanovcima, Retkovcima, Perkovcima i Šiškovcima – navodi u pozivu Gradska knjižnica i čitaonica Vinkovci.

Novo vozilo je nabavljeno zahvaljujući Projektu “Kultura u pokretu”. Nositelj projekta je Gradska knjižnica i čitaonica Vinkovci, a projektni su partneri Vukovarsko-srijemska županija i Grad Vinkovci.

Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda, Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014-2020.

Ukupna vrijednost projekta „Kultura u pokretu“ (UP.02.1.1.15.0051): 3.990.725,63 HRK / 529.660,31 EUR.