Hrvatska, Inicijative, Nekategorizirano

Nakon dvije godine online radionica, prvi put uživo održana provedbena radionica za korisnike bespovratnih sredstava

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva nakon dvije godine online radionica u utorak i srijedu (17. i 18. svibnja) u hotelu Dubrovnik u Zagrebu uživo je održala prvu provedbenu radionicu za korisnike bespovratnih sredstava koji su ugovorili provedbu projekta temeljem 11. Odluke o financiranju na pozivu “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice“.

Radionica je održana prvenstveno za one korisnike koji prvi put provode projekt sufinanciran sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda.

Na radionici su detaljno predstavljena prava i obveze korisnika, sukladno općim i posebnim uvjetima ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava, korisnici informirani o tome kako izvještavati o provedbi projekata i potraživati nadoknadu sredstava.

Više o pozivu: “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice“.

11. Odluka o financiranju