Hrvatska, Inicijative, Nekategorizirano

Nastavlja se održavanje provedbenih radionica za korisnike

Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva (18. i 19. srpnja, hotel Dubrovnik u Zagrebu) nastavlja s održavanjem klasičnih licem-u-lice provedbenih radionica za korisnike bespovratnih sredstava koji su nedavno ugovorili provedbu projekta temeljem 14., 15. i 16. Odluke o financiranju na pozivu “Jačanje kapaciteta OCD-a za odgovaranje na potrebe lokalne zajednice“.

Na radionici su detaljno predstavljena prava i obveze korisnika, sukladno općim i posebnim uvjetima ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava, korisnici su informirani o tome kako izvještavati o provedbi projekata i potraživati nadoknadu sredstava.

Radionica je osigurala izravniju komunikaciju s korisnicima i veći prostor za tumačenje i pojašnjenje nedoumica u postupku provedbe projekta.

VIŠE O POZIVU UP.04.2.1.11