Aktualno, Nekategorizirano

Noć bibliobusa u Društvenom domu Lekenik

Narodna knjižnica i čitaonica Lekenik poziva na književno-glazbenu večer koja će se održati u ponedjeljak, 6. ožujka u 18 sati u Društvenom domu Lekenik.

Uz voditelja programa, Zlatana Zuhrića – Zuhru, izvrsne izvođače Neru Stipičević i glazbenu pratnju, koji će nam prirediti glazbeni program, imat ćemo priliku uživati u čitanju poezije djela izvrsnih književnika lekeničkog kraja – navodi u pozivu udruga Pet plus.

Također, bit će organizirana zakuska i tombola na kojoj možete osvojiti divne nagrade.

Aktivnost se provodi u sklopu projekta “Putujuća knjiga bijelog lopoča” čiji je nositelj Narodna knjižnica i čitaonica Lekenik, a partneri Općina Lekenik, Udruga PET PLUS i ALD Sisak / LDA Sisak. Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i Ministarstvo kulture i medija.

Program sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i Ministarstvo kulture i medija.