Hrvatska, Nekategorizirano, Rad udruga

Otvorene prijave na radionicu: Modeli uključivanja građana u rad organizacija civilnoga društva / Društvene igre

Na internestkoj stranici esf.platforma.civilnodrustvo.hr otvorene su prijave na online radionicu ‘Modeli uključivanja građana u rad organizacija civilnoga društva / Društvene igre’ koja će biti održana 16. rujna 2020. od 10 do 12 sati.

Voditelj radionice : Igor Roginek, ACT GRUPA

Sudionici će biti upoznati s osnovnim pojmovima vezanim uz civilno društvo te će razumjeti na koji način se građani mogu aktivno uključiti u rad u zajednici. Uključivanje građana u sva područja društvenog djelovanja pridonosi razvoju demokratske i participativne zajednice i omogućuje inicijativu građana.

PRIJAVA na ONLINE RADIONICU 

Svi prijavljeni dobit će link putem kojeg će moći pratiti i aktivno sudjelovati na webinaru.

Radionica je namijenjena udrugama i svim drugim potencijalnim prijaviteljima na pozive za dodjelu bespovratnih sredstava iz Europskog socijalnog fonda, a organizira se u sklopu Programa podrške i provedbe programa EU Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva te u suradnji s regionalnim suradnim organizacijama.