Aktualno, Nekategorizirano

RockLive škola: škola sviranja gitare, bass gitare i bubnjeva, te škola pjevanja

Udruga FUNK, u sklopu projekta Centar+, a u suradnji s udrugom RockLive, poziva sve zainteresirane da se priključe  besplatnim radionicama „RockLive škola” – škola sviranja gitare, bass gitare i bubnjeva, te škola pjevanja, navodi se u pozivu. Radionice su u potpunosti besplatne, a prijave su u tijeku do 15. svibnja 2021.

Škola će se održavati dva puta tjedno u prostoru FUNK u koprivničkom Kampusu u trajanju od 9 mjeseci, a počevši u svibnju 2021. Nakon 9 mjeseci otvara se novi ciklus u jednakom trajanju, te se raspisuje novi natječaj za polaznike, dok već postojeći imaju prednost za nastavak.

ockLive školu voditi će koprivnički glazbenici:
GITARA – Ivan Grobenski
BASS GITARA – Borna Ilić
BUBANJ – Karlo Knežević
PJEVANJE – Romana Pavliša

PRIJAVE se otvorene na poveznici: https://forms.gle/VNdZqoXq6GCuZ1h9A

———————————————————————-

Projekt sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.