Hrvatska, Nekategorizirano

Zajednica braniteljskih zadruga završava projekt „Zajedno smo bolji i jači na tržištu“

Zajednica braniteljskih zadruga održat će završnu konferenciju projekta „Zajedno smo bolji i jači na tržištu“ u srijedu, 4. siječnja 2023. u 10:30 sati, putem Microsoft Teamsa.

Projekt „Zajedno smo bolji i jači na tržištu“ (UP.02.3.1.03.0021) ugovoren je na pozivu „Jačanje poslovanja društvenih poduzetnika – faza I“. Projekt je ukupne vrijednosti 1.108.497,50 kuna sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda.

Projektom se želi povećati konkurentnost i održivost Zajednice braniteljskih zadruga na tržištu te zadružnih organizacija i OPG-ova koji okupljaju hrvatske branitelje i članove njihovih obitelji i to provedbom aktivnosti vezanih uz prodaju proizvoda, posebno autohtonih, edukaciju, pokazne vježbe u svezi same proizvodnje, načina i područja gdje se proizvode i informiranje.

Više o projektu: zajednojaci.hr