Aktualno, Nekategorizirano

Završna konferencija projekta Centar za mlade Novska

Atletski klub ”Novljanska grupa atletičara” iz Novske organizira završnu konferenciju projekta Centra za mlade Novska u petak 31. siječnja 2020. godine u 13. sati u Centru za mlade, na adresi Tina Ujevića 2c u Novskoj.
Projekt Centar za mlade Novska sufinancirala je Europska unija iz Europskog socijalnog fonda, a partner u provođenju projekta je Grad Novska.

O o radu Centra za mlade, koji je otvoren u okviru istoimenog projekta, kao i drugim postignućima govorit će voditeljica projekta Mateja Sertić Stublija i nekoliko mladih koji koriste usluge centra

Projekt Centar za mlade Novska kao i istoimeni centar pokrenut je kako bi mladi dobili prostor za što kvalitetnije i zdravije provođenje slobodnog vremena te mjesto na kojem mogu dobiti važne informacije o temama relevantnim za mlade te mogućnost savjetovanja o problemima s kojima se mladi susreću u društvu.

Projekt je odobren na pozivu za dodjelom bespovratnih sredstava Podrška programima usmjerenim mladima iz Europskog socijalnog fonda.