Hrvatska, Nekategorizirano

Novi sindikat poziva na predstavlja EU projekta i okrugli stol “Motivacija i demotivacija sezonskih radnika”

Novi sindikat poziva na predstavljanje ESF projekta “Zadovoljan radnik – uspješan poslodavac” i okrugli stol “Motivacija i demotivacija sezonskih radnika” koji će se održati u petak 22. siječnja 2021. s početkom u 11 sati preko aplikacije ZOOM.
Na javnom predstavljanju projekt će predstaviti predsjednik Novog sindikata Mario Iveković i glavni tajnik Tomislav Kiš.

Javno predstavljanje počinje u 11:00 preko aplikacije Zoom:

https://us02web.zoom.us/j/89769712307?pwd=VFJ4Q254VzBwWlhXaGEreUVvdSswdz09

Meeting ID: 897 6971 2307

Passcode: 200892

Okrugli stol “Motivacija i demotivacija sezonskih radnika”

Na okruglom stolu će sudjelovati Marta Franjić (Sindikat kabinskog osoblja zrakoplova), predstavnici Novog sindikata i Darka Todorić (voditeljica Županijskog ureda HURS-a u Splitu i glavna povjerenica Sindikata radnika Dalmacije, mag.iur. s položenim pravosudnim ispitom i miriteljica s liste Ministarstva pravosuđa.

Okrugli stol počinje u 12:00 preko aplikacije Zoom:

https://us02web.zoom.us/j/88497263970?pwd=ckZuMUpvMXpybVZHbTNpWTRFU2JEUT09

Meeting ID: 884 9726 3970

Passcode: 013860

– Iako priznanja i pohvale radnika utječu na produktivnost radnika, suradnju s kolegama i vjerodostojnost poslodavcu, ipak se veliki broj šefova prema radnicima odnosi arogantno, nepredvidljivo i autoritativno. Kroz partnerski odnos s poslodavcima, ovim projektom želimo osnažiti socijalni dijalog i upravljanje ljudskim potencijalima u malim i srednjim poduzećima te potaknuti bolje uvjete rada, posebno za sezonske radnike – navodi Novi sindikat o obrazloženju postavljenih ciljeva na stranici projekta.

……………….
Novi sindikat je nositelj projekta “Zadovoljan radnik – uspješan poslodavac”, a partneri na projektu su Hrvatska udruga miritelja i Sindikat kabinskog osoblja zrakoplova.
Projekt je odobren za sufinanciranje iz Europskog socijalnog fonda na pozivu Tematske mreže za društveno-ekonomski razvoj te promicanje socijalnog dijaloga u kontekstu unapređivanja uvjeta rada.
Ukupna vrijednost projekta je 978.672,35 kuna.
Razdoblje provedbe projekta je 1.8.2020-31.1.2022.